Haber
Bornova 1877 transfer kaleci Bartu Kaya
![](https://haber-varto.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/bornova-1877-transfer-kaleci-bartu-kaya-I9CPFpE8.webp)
TFF 3. Lig’in yeni temsilcisi Bornova 1877, dış transferde Şile Yıldızspor’dan 24 yaşındaki kaleci Bartu Kaya’yı kadrosuna kattı.
Yeşil-siyahlı ekip, kaleci Bartu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Profesyonel olarak Kuşadasıspor’da forma giyen Bartu, daha önce Altınordu, İzmirspor, Aliağa FK ve Çiğli Belediyespor’da forma giymişti. Genç file bekçisi, 3. Lig’de 13, Bölgesel Amatör Lig’de 8 ve Türkiye Kupası’nda 1 maçta görev yaptı.